Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Літературний ранок «І стане гарніше на світі, коли посміхаються діти»

02.06.21, 10:19

Традиційно в перший день літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості і надії.

Діти – наш найдорожчий скарб, це наша гордість, радість і наше майбутнє. Саме тому наш святий обов’язок зробити для них незабутнє свято. Цей святковий день у бібліотеці-філії №3, відзначили великою кількістю заходів для малечі.

Книжкові виставки «Літо на 12 балів» та «Книжкова посмішка літа» стали яскравим відкриттям літніх читань «Літні канікули з книгою», на яких були представлені нові книги, що надійшли до бібліотеки, а виставка «Відкривай світ разом з журналом!» знайомила з новими періодичними виданнями бібліотеки.

Вихованці гуртків МЦПО, привітали присутніх своїми виступами. Першим подарунком для малечі була пісня про літо, а учасники циркової студії здивували акробатичною майстерністю.

Діти мали змогу позмагатися у літературних конкурсах «З якої це казки?», «Загадки про дарунки літа», пограти в ігри «Руханка» та «Веселий оркестр». Протягом усього свята дітей розважав казковий герой – ведмідь Мишко, а на завершення, всі присутні отримали солодкі подарунки.

Користуючись нагодою хочемо привітати з Днем захисту дітей! Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, опікунам, батькам-вихователям, всім дорослим, серця яких сповнені любові до дітей. Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим.

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія