Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

#Літературна орбіта-онлайн. Перший крок зроблено!

06.05.20, 15:57

Наприкінці квітня 2020 року запрацював проєкт бібліотеки-філіалу №4 «Літературна орбіта». Перша онлайн-зустріч відбулася на платформі ZOOM. На запрошення відгукнулися поети з різних міст України: Наталя Шевченко (Київ), Олег Шапошников, Юлія Стиркіна (Полтава), Марія Козиренко (Харків), Олена Ольшанська (Запоріжжя), Зоряна Кіндратишин (Стрий).

Онлайн – спілкування відбулося у форматі: кожен поет дав відповіді на три запитання та прочитав три власні поезії. Різні стилі, різні бачення, різні рядки, але напрочуд талановито! Глибоко і сильно, красиво і просто зігрівали автори душі слухачів-читачів, ділилися своїми дитячими мріями та бажаннями, розповідали, які книги читають зараз (або чому не читається), насолоджувалися зустріччю так само, як ми їхніми поезіями.

Щирі зворушливі вірші від Зоряни, чуттєві й зворушливі від Олени Ольшанської, мудрі й філософські – Марії Козиренко, гарні й потужні від Юлії Стиркіної. Олег Шапошников дивував вишуканими рядками, а Наталя Шевченко - чудовою лірикою, хоча чекали насправді від неї чогось «з характером».

Гість зі Львівщини Василь Щерб’юк нашу зустріч назвав кращою подією квітня, а відгуки в ФБ просто гріють наші бібліотечні серця.

Листівка від художниці-ілюстраторки Марії Панченко, приз за найцікавіше запитання, вже збирається до своєї власниці @ Svetlana Shpika.

Всі новини
План роботи
04.12.2023 – 10.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія