Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

"Кристалізація життя"

16.03.23, 13:17

З метою вшанування Тараса Шевченка та його творчості, Центр культури та дозвілля та його філії провели 10 заходів, 9 з яких у рамках мистецької акції "Кристалізація життя".

Так у Супрунівській, Тахтаулівській, Ковалівській та Біологічненскій філіях зняли тематичні відео, в яких прозвучали вірші видатного Кобзаря, в Івашківській філії відбулася артзустріч мешканців громади із залученням дітей та дорослих до читання його творів. У Бричківській філії пройшов літературний флешмоб, у якому взяли участь різновікові мешканці села від 5 до 65 років, а у Верхолянській провели справжній літературний батл за яким із захопленням спостерігали усі присутні, вечір декламації віршів чекав на гостей Макухівської філії: діти підготували свої улюблені твори Кобзаря.

Поетична година з читанням творів визначного поета чекала на поціновувачів творчості Шевченка у Пальчиківській філії ЦКД ПМТГ.

У Центрі культури та дозвілля відбувся майстер-клас графічна асоціативна композиція з фрактальних елементів за віршами Т.Г. Шевченка "Встала весна": в рамках проєкту «Я можу…» Центру культури та дозвілля та на виконання меморандуму про співпрацю з Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Як у минулих століттях, так і зараз, коли нова «російська імперія» вкотре намагається знищити все українське - продовжуємо пам’ятати та підтримувати ідею про волю, силу та боротьбу великих Українців, які виборювали свої права ще задовго до нас.

Всі новини
План роботи
20.03.2023 – 26.03.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія