Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Креативно про Котляревського

09.09.20, 08:16

Теперішню молодь важко чимось здивувати. "Сухі" факти біографії письменника навряд чи зацікавлять до читання та мотивують дізнатися про постать письменника більше інформації.

До відзначення чергової дати з дня народження Івана Котляревського в бібліотеці-філіалі №10 підійшли креативно, залучивши до заходу користувачок. Ведучі бібліопікнічка Ліза Гонтар та Вероніка Завертайлова використали креативні форми ознайомлення з постаттю відомого письменника. Окрім відеопрезентації біографії Котляревського, була проведена гра-вікторина та заочна подорож по пам’ятних місцях Полтави, які пов’язані із життям та творчістю письменника.

Також учасники заходу виконали тестові завдання. Найбільшу цікавість та захоплення викликало квест-завдання. Старшокласники мали знайти у фонді бібліотеки найстаріше видання зібрання творів Котляревського, яке датується 1952 роком. Найбільш кмітливими та спритними виявилися Софія Панченко та Андрій Кузьменко. Та, все ж, головну задачу, а саме ознайомлення з біографією відомого земляка, всі виконали на «відмінно».

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія