Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Краще один раз побачити, ніж 10 разів почути!

16.11.21, 10:00

І бібліоподорож вдалася КЛАСНОЮ!

Невимушено й цікаво, зрозуміло й захопливо подорожували з малечею бібліотекою-філіалом №4. Разом шукали відповіді на численні запитання маленьких чомучок: куди поспішають струмки, де народжується грім, звідки взявся метелик, куди зникають калюжі, де живуть динозаври і чи насправді у хамелеона найдовший язик? …

Книжки-картинки із завданнями, дитячі енциклопедії, казки, реальні й повчальні історії, книги з віртуальними додатками … А ще загадки-відгадки, головоломки, шаради та літературна гра «Хто Я?».

Діти із задоволенням поринули у світ книг та ігор. Батьки раділи за дітей. А ми, що змогли подарувати дорослим і малечі – приємний час теплого родинного спілкування, збагатить уявлення дітей про довкілля і навчить їх ставитися до всіх і всього з любов’ю та розумінням. Та найголовніше – світ книг розкрив свої обійми новим маленьким читачам. Кожен знайшов собі книгу!

Поради батькам. Немає дітей, які не читають. А як зацікавити читанням? Для цього треба постійно читати разом з дитиною, розмовляти з нею, уважно слухати, коли вона розповідає вам про те, що сама дізналася з книги.

Якщо ви прищепите своїй дитині любов до пізнавальних книг і навчите читати їх, ви розширите її інтереси, виробите звичку і навики до розумової праці, зробите життя цікавим і змістовним. Запрошуємо до бібліотеки!

«Краще один раз побачити, ніж 10 разів почути!» – переконалися першокласники ЗШ №23 під час бібліоподорожі до книгозбірні.Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія