Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

КОНСТИТУЦІЯ ЯК КОМПАС

25.06.20, 14:14

Ви можете здивуватись, але ми вирішили запропонувати знайомство з книгою про Конституцію… для дітей. Книгу, видану видавництвом «Старий Лев», створив колектив авторів,серед яких письменники Лариса Денисенко, Альона Шуліма та Олександр Ільков, професійний юрист Андрій Стельмащук.

Чи знаємо ми, що таке Конституція? І як в одній книзі може поміститися все наше життя і життя всієї країни? Адже Конституція - це не просто набір правил про державу, суспільство і громадян. Це найвищий закон, який встановлює та визначає державний устрій, контролює владу, нагадує про повагу, права та обов’язки і який, наче компас, дозволяє кожному почуватися у безпеці та здійснювати свої мрії

Конституція як компас? Так! Бо у ній про те, хто ти як особистість і хто ми як народ на карті світу, яка наша точка відліку і який керунок маємо обирати, щоб іти у правильному напрямку.

Ілюстрації Жені Олійник чудово розкривають і підкріплюють зміст, а знайти книгу можна в бібліотеці-філіалі №9 для дітей, що розташована за адресою вул. Халтуріна, 19.

Тож рушаймо!

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія