Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Книжкова мазепіана

22.03.23, 11:19


Обличчя історії України формують особистості. Це ті видатні історичні постаті, які залишили свій важливий внесок в історії і стали гордістю України. Серед них – постать Івана Мазепи - мудрого і обачного політика, геніального стратега, гетьмана Війська Запорозького, мецената і високоосвіченої людини, що свого часу мав одну велику мету – досягнути єдності та незалежності для України.
Навколо постаті Івана Мазепи завжди точилося безліч суперечок. Дехто вважає його героєм, дехто – зрадником. Але найвагомішим аргументом є історичні факти, які говорять самі за себе. Іван Мазепа спробував відновити боротьбу за самостійну державу, саме тому його вагоме значення в історії України неможливо спростувати та піддати сумнівам, адже історичні факти залишаються фактами, висвітлюючи та доносячи до нас усю позитивну спрямованість намірів гетьмана щодо позиції України.
384-у річницю від дня народження Івана Степановича Мазепи в Центральній бібліотеці Полтавської МТГ відзначили інформаційно-просвітницьким зібранням. Історичну довідку про постать гетьмана та його соратників озвучив регіональний представник Українського інституту національної пам’яті Олег Пустовгар. Працівники книгозбірні ознайомили присутніх з матеріалами тематичної книжкової виставки «Книжкова мазепіана». Змістовним доповненням заходу стала авторська виставка вишивок-оберегів, пов’язаних з відображенням постаті Івана Мазепи в історії, представлена активною читачкою, громадською діячкою Зоєю Коваленко.Всі новини
План роботи
29.05.2023 – 04.06.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія