Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Книгопаті з Оленою Колінько

13.03.23, 09:20


В рамках проєкту "Сім’я. Родина. Побут. Книга" в Центральній бібліотеці Полтавської МТГ відбулися літературні посиденьки, на яких юні користувачі познайомилися з творчістю чудової полтавської письменниці Олени Колінько. Пані Олена - лауреатка міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова” у номінації “Прозові твори для дітей” за рукопис “Вітри великого лугу” та “Корнійчуковської премії” у номінації “Проза для середнього та старшого віку” за підліткову екоповість, авторка дитячої книги "Шпалереон", яка перемогла в конкурсі "Напишіть про мене книжку".
Під час творчої зустрічі було і живе спілкування з письменницею, і презентація її творів, і читання автором найцікавіших уривків з власних творів, і поради тим, хто мріє у майбутньому реалізуватися у письмі. Діти із захопленням слухали розповідь письменниці й з не меншим задоволенням сталити питання та отримували на них відповіді. А ще - разом розглядали шпалерні візерунки та обмінювалися своїми асоціаціями. Розважилися та отримали позитивні емоції в ході гри, де зображали й відгадували різні предмети.
Зустріч з пані Оленою залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.

Всі новини
План роботи
27.11.2023 – 03.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія