Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Книгодія: подарунки від читачів

13.03.23, 09:26


Проєкт «Книгодія: Читай! Даруй! Донать!» у бібліотеці-філії № 9 Центральної бібліотеки ПМТГ набирає обертів! Віднедавна основним джерелом надходжень нової літератури до нашої бібліотеки стали подарунки наших читачів!

Одними з перших дарувальниць стали наші читачки Вероніка Шабанова, Анжеліка Шамян та Амалія Арзуманян. Бібліотекарі разом з Діанкою Жадан та Артемом Королем теж поприносили власні книги для проєкту.... Бібліотека не перестає приймати книжкові подарунки від наших читачів і цього тижня. В рамках проекту «Книгодія» наші юні друзі - Евеліна Хворостенко-Гарсіа, Сашко Олійник і Маша Горбань, поповнили фонд філії новенькими виданнями для дітей! Дякуємо усім за небайдужість та чудові подарунки!

Зовсім скоро ці книжечки порадують нових читачів, а впізнати їх можна буде за фіолетовими наліпками «Книгодія. Подаровано читачами». Спасибі за натхнення організаторам культурно-освітнього проекту AlterFundLib з підвищення навичок альтернативного фінансування бібліотек. Позначених наліпками нових книжечок вже назбиралось чимало! Долучайтеся до книгодарування і ви!

Всі новини
План роботи
29.05.2023 – 04.06.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія