Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Кібербулінг: чи можливо захистити себе?

29.10.21, 09:23

Наразі триває Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності, за сприянням ЮНЕСКО.

Інтернет відіграє важливу роль в нашому повсякденному житті, він відкриває необмежений простір можливостей і водночас містить безліч загроз. Варто про них знати, остерігатися та мати план дій у разі їхнього виникнення. Про це розповідали працівники бібліотеки-філіалу №13 юним читачам під час години спілкування «Кібербулінг: чи можливо захистити себе?».

На заході обговорили поняття «кібербулінгу»: його прояви; як вберегтися від нього; куди звертатись за допомогою, якщо вас «кібербулять»; як самому не стати кібербулером. Шестикласники повторили основні правила безпечної поведінки у Всесвітній мережі. Школярі переглянули відеоурок «Що робити жертві кібербулінгу?» від освітнього ресурсу «Дія. Цифрова освіта».

Діти взяли участь у «Комп’ютерному турнірі»: граючи в дартс, відповідали на запитання вікторини, проводили «розслідування» та розшукували книжки певної тематики на полицях та книжкових виставках, грали в рухливі командні ігри. Тож шестикласники дізнались щось нове для себе та відпочили.

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія