Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Казка - ключик до дитячої душі

24.04.23, 09:21


Чарівні казки завжди привертають особливу увагу маленьких читачів. І це не дивно: улюблені казкові герої приваблюють своєю силою, хоробрістю та кмітливістю.
До бібліотеки-філії №12 Центральної бібліотеки ПМТГ завітали учні 2-х класів ЗОШ №20 на інформ-хвилинку «Казка - ключик до дитячої душі». Завдяки мудрій казці, маленький читач вчиться розрізняти добро і зло, засвоює вічні людські цінності, осягає дивовижну красу рідної природи. Адже казки - це наші великі та мудрі вчителі, що спочатку виховують, а потім навчають жити й боротися з труднощами сьогодення. Читаючи казки, наші користувачі стають добрішими, мудрішими, сильнішими.
Під час інформ-хвилинки діти повторили шкільний матеріал, який вони уже засвоїли зі своїм вчителькою М.Сулимою. Розповіли про улюблені казки та улюблених казкових героїв. Бібліотекар Тетяна Бойко на прикладі казки «Зароблений карбованець», спонукала дітей до роздумів про чесну і корисну працю їх, як учнів, та і їх батьків. Також на запрошення бібліотекаря діти активно брали участь у вікторині «Відгадай казкового героя», а на фліпчарті відображали вгаданих казкових героїв. Школярі переглянули чимало яскравих книг, і навіть зачитали вголос невеликий уривок з казок різних народів світу. Не оминули наші гості увагою і чарівну дитячу виставку художнього текстилю «Веселкові візерунки» вихованців Лідії Орел Полтавської ДХШ. Чимало дітлахів зацікавилися роботами своїх однолітків.
Казка – це чудо людської душі, що дозволяє нам залишатися дітьми, вірити в добро й чудеса, а це нам зараз дуже потрібно.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія