Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Канікули тривають! Книжкові острови чекають своїх відкривачів!

12.06.18, 11:28

Щоліта працівники полтавських бібліотек доводять, що книга – то справжній друг малечі. Тому, дотримуючись Закону всесвітньовідомого літературного героя Вінні-Пуха про те, що «День, який минув без друга, рівноцінний горщику, в якому немає жодної краплі меду…», всі бібліотеки міської ЦБС дружні до маленьких відвідувачів і намагаються зробити канікули видовищними і яскравими.

На минулому тижні учасниками веселої вікторини стали маленькі мешканці Подолу в бібліотеці-філіалі №2, читати зі смаком навчалися учасники «Biblio-art» майстерні бібліотеки-філіалу №6, шляхами героїв казок Шарля Перро мандрували вихованці пришкільних таборів в бібліотеці-філіалі №10, а в «Країну доброти» бібліотеки-філіалу №13 завітали вихованці пришкільного оздоровчого табору «Світанок», для яких бібліотекарі підготували знайомство не лише з книжками, а й руханками «Веселий теніс», «Музичні стільці» та ін.

Напередодні Дня друзів 9 червня, в бібліотеці-філіалі №1 відбулась зустріч вихованців пришкільного табору ЗОШ №11, які завітали до бібліотеки разом зі своїми плюшевими ведмедиками, щоби послухати цікавинки про Вінні-Пуха та Паддігтона, двох найвідоміших літературних персонажів зі світу ведмедів і познайомитися з книжками для дітей.

В неділю творча команда «Smile» бібліотеки-філіалу №13 порадувала і дітлахів і батьків справжнім концертом. Всі учасники концерту взяли участь у літературній вікторині «Веселі літні загадки», переможці якої отримали в нагороду повітряні кульки та «смайлики».

На святі читацьких захоплень «Читай, вигадуй, фантазуй!» зустрілись в центральній міській бібліотеці в понеділок, 11 червня, вихованці пришкільного оздоровчого табору ЗОШ №19.

Всі новини
План роботи
04.12.2023 – 10.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія