Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Історія наших вулиць

27.09.21, 11:04

23 вересня у бібліотеці-філіалі № 10 пройшов історичний екскурс «Наша бібліотека на вулиці його імені», присвячена Михайлу Грушевському. 29 вересня відзначається 155-та річниця з його Дня народження.

Історичний екскурс містив основні віхи біографії та цікаві факти із життя Михайла Грушевського. Його постать була представлена не лише як політика та громадського діяча, який зіграв важливу роль в становленні державності, а й як визначної особистості. Це підтверджується тим фактом, що Грушевський увійшов до невеликого списку історичних постатей, розміщених на купюрах національної валюти.

Оскільки захід проходив в День міста, то на учнів 6-Б класу школи №34 також чекала цікава вікторина, питання якої пов’язані з назвами вулиць Полтави. Завдання стосувалися й архітектурних пам’яток, що мають відношення до письменників та літератури. Так, школярі мали відповісти на запитання хто така Маруся Чурай, скільки пам’яток у місті пов’язаних з Іваном Котляревськими, де знаходиться пам’ятник Гоголю та вулиця Леоніда Глібова і т.д. Хоча, не на всі питання були правильні відповіді та все ж, загалом, діти добре орієнтуються в історії та географії рідного міста.

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія