Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Історична подорож у форматі 3D

13.09.23, 10:09


Дух та історію рідної Полтави позаминулого століття у форматі 3D відчули відвідувачі Центральної бібліотеки Полтавської МТГ, які завітали на зустріч з цікавою особистістю, істориком, краєзнавцем та видавцем Олегом Лебединським.
Бажання доторкнутися до полтавської історії поглядом і серцем, дізнатися про невідоме й поділитися радістю пізнання з ближніми спонукало краєзнавця провести ретельне дослідження старовини. Тож використавши новітні комп’ютерні технології, автор реконструював образ унікальних історичних пам’яток міста, його культурних осередків і культових споруд. А ще присутні мали змогу не тільки почути, а й побачити зразки архітектури замків та фортець країн Європи та світу, що використовуються при створенні комп’ютерних ігор, почути захоплюючі історії про них.
Завдяки зустрічі, користувачі дізналися багато цікавої та незвичної інформації, а по завершенню заходу кожен з них отримав подарунок - авторські листівки з зображенням Полтавського краєзнавчого музею та музею-садиби І.П.Котляревського. Ще одним приємним дарунком стало спільне фото на згадку.

Всі новини
План роботи
04.12.2023 – 10.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія