Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Інтерактивне читання для малечі в полтавських бібліотеках від Марії Артеменко

30.11.21, 16:55

В рамках міського проекту «Літературна орбіта» полтавські діти вже другий день зустрічаються з чарівною гостею міста, відомою дитячою письменницею Марією Артеменко. Цього разу пощастило поспілкуватися маленьким читачам бібліотек-філіалів №9, 10.

Дитяча письменниця познайомила школяриків з трьома книгами: «Таємниці хмар», «Стріла степу» та «Жахлива книжка». Під час зустрічі діти не тільки мали змогу поспілкуватися з письменницею, а й взяти участь в цікавих авторських вікторинах Марії Артеменко. Також пані Марія демонструвала дітям саморобні хмаринки з паперу, а ті мали сказати з чим вони в них асоціюються. Незвичайно захоплива та творча гра настільки сподобалася дітям, що польоту їхньої фантазії не було меж. Не дивно, адже письменниця спеціалізується на методиці інтегрованого навчання – поєднуючи читання творів з крафтовою творчістю.

Виявилось, що чимало наших юних гостей вже знайомі з історією маленької сарматки Фаті та її коника з книги «Стріла степу». Запам’яталось дітлахам те, що головною героїнею є саме дівчинка, та ще й така хоробра! Трохи поговорили ми і про проект «365 казок на ніч», розглянули цікаві плакати і листівки, подаровані пані Марією. Ще ми дізнались про те, що деякі історії письменниці, а саме «Мурашина наука» та «Таємниці хмар» є вже й у форматі аудіокниг.

Захід пролетів дуже швидко та весело. Наприкінці кожен охочий міг отримати автограф на унікальних листівках, які привезла з собою письменниця. Бажаючих виявилося чимало, а часу обмаль. Тож пані Марія пообіцяла обов’язково ще раз завітати з гостиною до полтавських міських бібліотек.

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія