Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

І мій, і твій Григорій Сковорода

22.11.22, 14:06

Дата ювілею відомого українця увійшла до переліку ювілейних дат ЮНЕСКО 2022 року.

Бібліотека-філія №4 долучилася до вшанування імені видатного народного мислителя, прозаїка, поета, музиканта, просвітителя, гуманіста.

Караван афоризмів Григорія Сковороди, цикл зустрічей з полтавськими поетами «Поетичний мікрофон «Про вічне і своє», конкурс «Напиши листа Григорію Сковороді», літературні читання «Парад байок Григорія Сковороди», флешмоб #мій_Сковорода ще тривають у книгозбірні. Завершився літературний конкурс «Байка - Slam».

Продовжується цикл виставок «Байки Григорія Сковороди мовою олівця і пензля».

З 15 листопада діє виставка дитячих робіт за мотивами його твору «Бджола і Шершень». Авторами цікавих змістовних малюнків є вихованці Полтавської дитячої художньої школи (керівник Лідія Орел).

Щоб передати настрій героїв і зміст їхньої розмови, треба розуміти байку та її «силу». Лідії Олексіївні вдалося не тільки зацікавити дітей байками Григорія Сковороди, але й спонукати створити власне бачення героїв Бджоли і Шершня. Із завданням юні художники справилися на 100%. Дивлячись на малюнки, розмова між Бджолою та Шершнем оживає. Із відгуків:

«Ви тільки подивіться їм у оченята, гляньте на їхні посмішки: серйозні, іронічні, злі, добрі...»

«Талановито, змістовно, емоційно».

Артемко, автор малюнка, каже: «Мені дуже хотілося передати повчальність байки!» Ви чуєте – повчальність! Йому вдалося. Запрошуємо відчути малюнки серцем! Виставка діє до 15 грудня. Приємний момент: авторів малюнків чекає сюрприз!

Всіх бажаючих запрошуємо підтримати флешмоб #мій_Сковорода.

Усе, що потрібно для участі – записати байку Григорія Сковороди та запостити її на своїй сторінці у «Фейсбуці» з хештегами #мій_Сковорода та #Бібліотека_на_Європейській_141

Всі новини
План роботи
28.11.2022 – 04.12.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія