Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

«Halloween в бібліотеці» книжкова містерія

29.10.21, 09:20

Хеловін — сучасне свято, яке відзначають у ніч із 31 жовтня на 1 листопада, напередодні Дня всіх святих. Це свято вважається найстрашнішим у році і водночас — найсмішнішим. Яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді, Ірландії. Історія Хеловіна почалася на території сучасних Великобританії та Північної Ірландії.

Відзначати чи не відзначати Хеловін кожен вирішує для себе сам. Хтось вважає чужим нам святом, а хтось із задоволенням майструє з гарбуза кумедні світильники, вбирається в маскарадні костюми та користується можливістю повеселитися від душі.

Пропонуємо відвідувачам здійснити захоплюючу подорож у світ таємничості, жахів та містики разом із героями українських та зарубіжних письменників, перейнятися духом Хеловіна, завітавши до центральної бібліотеки на книжкову містерію «Halloween в бібліотеці», на якій представлені твори майстрів жахів. Оформлення виставки занурить вас у незабутню атмосферу таємничого свята. Кожна книга, представлена на виставці, дозволить вам відправитися в таємничу подорож у світ дивних істот та страшних історій.

До речі, у пошуках відповіді, чому людям подобаються жахи, принаймні деяким, вчені довели, що читання або перегляд жахів сприяє покращенню настрою та загального психологічного стану, зменшенню відчуття втоми та тривоги.

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія