Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Гей, нові Колумби й Магеллани!

07.06.21, 08:07

До бібліотеки-філіалу №9 завітали вихованці приватної школи О. Данько і не просто так, а щоб здійснити цілісіньку навколосвітну подорож!

Дітлахи разом з бібліотекарями побували у ролі мандрівників, що відкривають нові землі, досліджують нові частини світу, країни, народи і мови. Виявилось, що багатьом школярикам вже відомі материки, океани, і навіть деякі першовідкривачі. Втім, разом ми більше довідались про Христофора Колумба й Марко Поло, Лейфа Еріксона і вікінгів, про Фернана Магелана й Френсіса Дрейка…

А деякі з наших гостей ще й згодилися відвідати сафарі та полярне коло! Про все, що вони могли дізнатись у своїх місцевостях, наші мандрівники показували жестами публіці…

Крім того, ми практикувались у визначенні своєї адреси на Землі, віртуальному складанні рюкзаків і валіз, у привітаннях та відповіді на запитання з географії різними мовами. Наші гості легко змогли визначити, які об’єкти та тварини відносяться до того чи іншого материка. Насамкінець, малята грали в настільні ігри, розглядали бібліотечні книги й журнали, і навіть, взяли кілька примірників собі додому.

Отож, вдалих мандрівок усім! Нехай бібліотека стане для вас затишною гаванню, звідки завжди можна вирушити у подорож нашим великим світом!

Гей, нові Колумби й Магеллани,
Напнемо вітрила наших мрій!
Кличуть нас у мандри океани,
Бухту спокою облизує прибій…
…Мріяти й шукати, доки жити,
Шкварити байдужість на вогні!..
А якщо відкрию вже відкрите,
Друзі! Ви підкажете мені...
Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія