Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

«Гарячі точки» Ілларіона Павлюка

06.11.23, 09:21


«Писати треба так, щоб у соцмережах відгукувалися – «Ой, яка класна книга!»»
Ілларіон Станіславович Павлюк — письменник, продюсер, військовослужбовець ГУР, начальник Управління преси та інформації Міністерства оборони України, офіцер Збройних Сил України, журналіст, документаліст, автор бестселерів «Я бачу, вас цікавить пітьма», «Білий попіл», «Танець недоумка».
Працівники Центральної бібліотеки розкажуть у публікації про творчий шлях Ілларіона Павлюка, що зараз боронить рідну державу.
Ілларіон Станіславович є також співвласником продакшн-компанії «Ivory Films». Пан Ілларіон став автором таких документальних стрічок: «Код нації», «Звичайні зомбі. Як працює брехня», «Зомбі 2. Промивка Мізків», «Лазуровий пил» та інших.
В 2018 році вийшов його дебютний роман — «Білий попіл», детектив у стилі нуар із відсилками до повісті Миколи Гоголя «Вій».
В 2019 році автор представив свій науково-фантастичний роман «Танець недоумка», який увійшов до короткого списку премії «Книга року BBC — 2019».
В 2020 році вийшов друком психологічний трилер «Я бачу, вас цікавить пітьма», який увійшов до короткого списку премії «Книга року BBC — 2020» та отримала Персональну відзнаку премії «BookForum Best Book Award-2020» від директорки Українського інституту книги, а у 2023 році очолив топ продажів «Видавництва Старого Лева».
Як репортер-міжнародник, свого часу він побував у гарячих точках світу, і як людина з сильною громадянською позицією, зараз боронить рідну землю.
«Письменництво – це заняття на все життя, якщо воно тебе захоплює».

Всі новини
План роботи
26.02.2024 – 03.03.2024
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія