Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

“Гармонійна людина: чого вона прагне”

25.04.17, 16:24

Для студентів Полтавського інституту економіки і права, що навчаються за спеціальністю “Реабілітологія”, підготовлено та проведено культурно-просвітницький захід, у ході якого з”ясовувались засади духовного та фізичного здоров”я людини у сучасному світі. Захід проходив у Полтавському літературно-меморіальному музеї І.Котляревського.

Викладач Полтавського інституту економіки і права Людмила Дмитрівна Бойченко наголосила, що гармонійно розвинена людина є основною ланкою здорового суспільства. Вона запропонувала студентам підтвердити правдивість її слів на прикладі прозових та поетичних творів класиків світової літератури.

Атмосфера дружньої дискусії супроводжувала обговорення важливих морально-етичних проблем.

Студенти розповіли про сучасні методи повернення психологічної стабільності, першої допомоги при виникненні необхідності рятувати людину у надзвичайних ситуаціях.

Студентська аудиторія переконана у тому, що гарантом стабільності здоров”я людини є її духовна чистота.

Театралізовані авторські мізанцени “Лікар - пацієнт” викликали особливе зацікавлення молоді, тому що були переконливими і актуальними.

Старший науковий співробітник музею Скриль В.І. підвела підсумки зустрічі та наголосила на тому, що сучасна молодь повинна дбати не лише про власний комфорт, а і піклуватись про оточуючий світ, намагаючись жити так, щоб якнайменше нашкодити оточуючому середовищу, адже світ навколо нас вразливий і беззахисний.


Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія