Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

"Флористичні мелодії літа"

08.09.23, 11:23


7 вересня у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г. Короленка пройшло відкриття виставки робіт викладачів і студентів Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського, присвяченої 30-річчю спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», під назвою «Флористичні мелодії літа».
На виставці представлені роботи, виконані в техніці флористики. Флористика, на відміну від інших видів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, не вимагає великих матеріальних затрат і дає можливість використовувати у роботах різноманітний природний матеріал: соломку, засохлу траву, листя, квіти, насіння різних плодів та злаків – усе це фарби та пензлі, за допомогою яких створюються роботи. Експонатами виставки є роботи з природного матеріалу, – квіткові, орнаментальні, пейзажні та сюжетно-тематичні композиції. Окремою групою робіт є твори, виконані в техніці кракле зі шкаралупи курячого яйця.
Про рівень фахової підготовки студентів красномовно свідчать численні виставки, що експонуються в Києві, Лубнах, Диканьці, Карлівці, Полтаві та інших містах. За участь у виставковій діяльності викладачі та студенти спеціальності нагороджені Дипломом Національного виставкового центру України; Почесною грамотою Президії Фонду культури України; почесним званням лауреата І премії в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» на Форумі слов’янських народів.
Запрошуємо полтавців та гостей міста відвідати виставку, яка діє з 7 по 30 вересня.

Всі новини
План роботи
04.12.2023 – 10.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія