Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Екологічна година «Хто зберігає, той завжди має»

11.11.21, 10:28

Усе необхідне для життєдіяльності людина отримує з природи. Людське суспільство як частина природи може бути тільки в постійній взаємодії з нею. Вплив людини на навколишнє середовище є перетворюючим, що змінює її, причому далеко не завжди в кращу сторону, тому збереження природного середовища і розумна охорона природи - одна з найгостріших проблем, що стоять перед людством, особливо в сучасних умовах.

До бібліотеки №12 вперше завітали першокласники ТОВ «Приватної початкової школи міста Полтави «ДКУ». Вийшло цікаве спілкування на тему збереження природи та її ресурсів.

Екологічна година «Хто зберігає, той завжди має» розпочалася презентацією книжкової виставки «Буду я природі другом». Діти з задоволенням переглянули чимало яскраво оформлених книг як про рослини, тварин, комах, так і про водні ресурси нашої планети. Не менш цікавим для молодших школярів виявився відео-ролик про забруднення світового океану та тематичний мультфільм «Пригоди лісових друзів».

На завершення еко-години всі разом вирішили жити в злагоді з природою, захищати нашу планету! Не забуваймо про це, робімо навколишнє середовище чистішим!

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія