Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Дружба не вимірюється часом

10.05.22, 09:06

Зустрічі, майстер-класи, цікаві розмови, дебати, спогади, мрії! Це яскраві аплікації, унікальні постановки, барвисті малюнки! Це відвертість, рішучість, впевненість, взаєморозуміння, підтримка! Це дружба!

Маленький ювілей вирішили відсвяткувати дружною родиною, яка впевнено «пустила коріння» у нашій книгозбірні. З кожним днем успіхами дітей зміцнюється стовбур нашого Дерева життя, вкривається його верховіття здійсненими дитячими мріями.

Діти й дорослі, майстрині й порадниці з надійною підтримкою й опікою ГО Полтавська філія Суспільної служби України продовжують розширювати коло друзів, вчитися й навчати інших, збагачувати себе знаннями й ділитися ними з однолітками.

Сьогодні завдання було одне на всіх: дерево життя малювали і діти, і батьки, і майстрині.

Ви ж знаєте, якщо дітям дати в руки пензлики, кольорові олівці, фломастери - їх фантазіям не буде меж. А ще плюс досвід майстринь! Та плюс розсудливість батьків!

От тільки дивна річ. Як би хлопчики та дівчата не назвали своє дерево життя – «Веселкове дерево дружби й миру» чи «Веселковий хор», чи «Веселкове дерево» - спільного на малюнках виявилося дуже багато. Барвисті відтінки відбитків дитячих долоньок, квітів, пуп’янків, метеликів, пташок! Зелені луки, поля і, звичайно ж, герої улюблених книг. Тут їх зібралося багато! Кожен учасник презентував свій внесок в малюнок, ділився враженням від зустрічей та найцікавішими моментами наших спільних посиденьок.

Мати справжніх друзів - це велике щастя. Ніякі інші земні блага не замінять радість спілкування з друзями. Згодні?

Запрошуємо до нашої книгозбірні! Затишну атмосферу гарантуємо! Сумувати не дозволимо! Пам’ятайте: дружба не вимірюється часом!

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія