Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

ДОРОГА В БЕЗСМЕРТЯ: Дмитро Коряк

11.02.21, 08:08

П’ять років тому, у читальній залі Полтавської центральної міської бібліотеки відбулося відкриття мистецького пам’ятника – книги-реквієму, книги-спомину – “Дорога безсмертя: Дмитро Коряк”, упорядником якої стала Надії Гринь.

Збірку присвячено загиблому Герою АТО Дмитрові Коряку (бойовий псевдонім «Брат»), громадському активісту, випускникові Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, бійцю полку «Азов», справжньому патріоту.

9 лютого 2021 р. відбулась онлайн зустріч з відомою полтавською поетесою Надією Гринь. Пані Надія поділилась на заході своїми спогадами про історію народження книги-реквієму «Дорога в безсмертя:Дмитро Коряк». За словами авторки книги Н.І. Гринь, яка була особисто знайома з Дмитром: «Вірші на дану тематику почались з вірша “Герої не вмирають”, після звістки про загибель Дмитра». На книгу надихнула поетесу полтавська журналістка Лідія Черпакова. Вірш «Герої не вмирають» Надія Гринь також читала під час відкриття меморіальної дошки, присвяченої Д. Коряку.

У книзі зібрані твори полтавських поетів – Надії Гринь, Володимира Мирного, Катерини Калініченко, Людмили Таран, Тетяни Ваценко, Алли Силки та багатьох відомих літераторів, вміщені фото з Дмитром Коряком, спогади його побратимів, змальовані факти про події в зоні АТО (ООС). Минуло 5 років з дня виходу книги з друку, але для всіх, хто любить Україну, заклик «Герої не вмирають» не втратив своєї актуальності і патріотичного спрямування.

До зустрічі також долучилась мама Дмитра Коряка – Тамара Олексіївна, яка подякувала пані Надії за книгу і висловила думку про те, що нам бракує національно-патріотичних видань.

Пам’ятаймо героїв, які не шкодували свого життя заради майбутнього нашої країни!

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія