Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Долучайтеся до інформаційної кампанії від «Дія. Цифрова освіта», щоб набути цифрові навички!

29.11.21, 08:56

25 листопада бібліотекарі разом з користувачами переглянули та обговорили освітній серіал «Основи кібергігієни». Він покликаний допомогти кожному засвоїти базові принципи кібергігієни, містить корисні поради, як діяти у разі виявлення інформаційних атак та як не стати жертвою зловмисників.

«Держава в смартфоні» - це комфортне проживання в країні, велика кількість сервісів онлайн. Онлайн-послуги — це комфорт, зручність, економія часу. Тому користувачі нашої бібліотеки знайомились з онлайн-сервісом «Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома».

Завдяки цифровій грамотності кожен зможе безперервно навчатися: проходити онлайн-курси і тренінги, вивчати основні правила онлайн-безпеки, поповнювати свої знання, здобувати нові навички в будь-якому віці. У рамках місяця цифрової грамотності бібліотекарі та користувачі проходили національний тест на онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта» Цифрограм. В результаті тестування кожен отримав відповідний сертифікат.

Тож запрошуємо до 30 листопада включно відвідати нашу бібліотеку, щоб переглянути освітні серіали та долучитися до тестування!

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія