Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

До бібліотеки завітав поет з Южноукраїнська Сашко Обрій - автор верлібрів та віршів без рим

06.04.17, 08:40

4 квітня в центральній міській бібліотеці відбулася зустріч з молодим поетом Сашком Обрієм (Кучеренком) з міста Южноукраїнська Миколаївської області. За фахом він інженер з експлуатації обладнання атомних станцій - його робота далека від лірики.

У 2015 році Сашко Обрій посів перше місце в обласному конкурсі молодих літераторів Миколаївщини "Золота арфа". Тоді ж вийшла друком його перша книжка "Абетка юності", і Сашко став лауреатом Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка в номінації "За першу поетичну збірку”. Він є членом Національної спілки письменників України. У 2016 році побачила світ друга збірка поезій Сашка Обрія "І.ДЕ.Я", яку він і презентував у Полтаві.

Сашко Обрій – активний учасник літературних конкурсів та вечорів , охоче зустрічається з читачами, а тому із задоволенням поспілкувався в центральній бібліотеці з полтавцями – прихильниками поетичного слова. У його виконанні прозвучали експериментальні вірші без рим і верлібри зі збірки "І.ДЕ.Я", пісні під гітару на власні вірші .

За урбаністичною спрямованістю вірші Сашка Обрія нагадують творчість відомого поета-футуриста минулого М. Семенка, уродженця Полтавщини. Таку поезію сприймає і розуміє не кожен, але вона, безумовно, є цікавим явищем у літературі.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія