Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

“Діти — наші квіти”

31.05.17, 15:30

Діти — це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє всієї України.

30 травня вихованці СНВК №86 познайомилися з життям і творчістю нашого славного предка, батька нової української літератури Івана Петровича Котляревського.

Під час гри-квесту вихованці СНВК №86 виконували різноманітні завдання, відгадували загадки, а також познайомилися з музикою М.В. Лисенка — уривками з опери “Наталка Полтавка”. Зокрема прозвучали арія Наталки, пісня Виборного з “Наталки Полтавки” “Ой під вишнею, під черешнею”, пісня Петра “Сонце низенько...” та ін. Був елемент театралізації — дітей зустріла Наталка Полтавка і пограла з ними в гру.

У ході гри-квесту діти знаходили скриньки із завданнями, які працівники музею заховали на території Садиби. В кожній скриньці крім загадки знаходився пазл- елемент ключа від скрині, яка стоїть в робочому кабінеті письменника. Саме там малюки знайшли винагороду за свої старання — скарб І.Котляревського.

Музей-садиба І.П.Котляревського запрошує усіх на гостини щоденно з 10.00 до 18.00.Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія