Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

День відкритих дверей у бібліотеці

30.09.20, 08:47

Знову прийшло професійне свято - День бібліотек. На превеликий жаль, через карантин, не маємо змоги гостинно розчинити двері - і запросити всіх до бібліотеки. Проте бібліотекарі бібліотеки-філіалу №12 вирішили, що і карантин їм не зможе стати на заваді, і відзначити професійне свято. Для користувачів розробили програму свята, і почали її з інсталяції «Ці книги варті читання». Яскрава книжкова виставка – будиночок дає можливість побачити чудові книги.

Для маленьких відвідувачів було проведено вікторину «Чи знаєш ти світ бібліотеки: думай швиденько, відповідай гарненько», яка показала, що діти наші і знають бібліотеку, і люблять читати. За традицією діти прийняли участь в «крейдяному» конкурсі малюнка на асфальті «Умілі пальчики і фантазія: малюнок бібліотеці». Користувачі дали волю своїй уяві, і намалювали все, що на їх думку відноситься до бібліотеки.

Напередодні свята бібліотек ми запросили дітей Варю Сухомлин і Соню Чуб, які найактивніше прийняли участь в програмі літнього читання «Карантин нам не завада, книга дітям завжди рада», щоб відзначити їх цікавими подарунками.

Бібліотека…Тиша…І століття.

Історія…І тисячі книжкових див,

Благословляєм вас на довголіття,

Всіх тих, хто труд цей славний полюбив.

Зі святом, колеги!!!

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія