Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

День спорту з бібліотекою

09.09.21, 14:13

8 вересня у бібліотеці-філіалі №10, в рамках урбаністичного фестивалю «Майстерня міста», пройшов захід «День спорту у бібліотеці». Учасникам дійства були запропоновані різноманітні конкурси, вікторини та ігри.

Так, діти із Полтавського обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату не тільки стали учасниками корисних ігор-руханок, а й влаштували змагання з настільних ігор. Студенти ж Професійно-технічного училища №31 були поділені на дві команди для участі у брейн-рингу «Спорт – гармонія тіла і духу». Кожна команда мала відповісти на 60 питань. Окрім, загальних завдань про спорт та здоровий спосіб життя, студенти за мімікою та жестами вгадували той чи інший вид спорту. Останнє завдання викликало особливий веселий настрій та сміх, що не завадило одній з команд перемогти. На їх рахунку 57 очок з 60 можливих.

Кожен з користувачів, хто в цей день завітали до бібліотеки, мали змогу взяти участь в активних вуличних іграх (нейроскакалки, гра у м’яч, скакалки, класики і т.д.), а також пограти в морський бій, шашки та різноманітні настільні ігри. Всі охочі, окрім знань та тренування, отримали чимало позитивних емоцій та веселого настрою.

Всі новини
План роботи
17.01.2022 – 23.01.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія