Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

День нової книги «Караван новинок»

16.12.20, 09:31

Кожна нова книга в бібліотеці — це подія, це завжди таємниця і знайомство, здатне принести ні з чим незрівнянне задоволення.

З метою ознайомити користувачів з новинками літератури в центральній бібліотеці пройшов День нової книги. Протягом дня відвідувачі бібліотеки знайомилися із книжковою виставкою «Караван новинок», на якій представлена література на різні смаки: це книги сучасних українських та зарубіжних авторів, бестселери, фантастика, історичні романи. Працівники бібліотеки розповідали і ділились враженням про прочитані новинки, то ж багато хто з читачів відкрили для себе нові імена – Дару Корній, Андрія Кокотюху та ін..

Зацікавленість викликав літературний калейдоскоп «Лабіринтами сучасної кухні». Адже скоро новорічні свята і господині хочуть здивувати своїх рідних новими стравами, це і різні салати на любий смак,і фаршировані овочі, і блюда в горшочках та ін.

Запрошуємо всіх до нашої бібліотеки і сподіваємося, що ви знайдете для себе багато цікавої літератури. Надіємося нові книги сподобаються, принесуть задоволення нашим користувачам.

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія