Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Де живе книжкове натхнення?

05.08.21, 14:56

Кожна нова книга в бібліотеці-філіалі №4 — це подія для читачів. Це завжди нові відкриття і не тільки таємниць книг. Це знайомство з новими іменами в літературі, новими книгами улюблених і незнайомих авторів, здатне принести ні з чим незрівнянне задоволення. Тому дні нової книги у нашій книгозбірні стають традиційними, а читачі з нетерпінням очікують новинок та і самі доповнюють книжковий фонд подарунками.

Протягом всього дня нової книги відвідувачі бібліотеки знайомились з книжковими переглядами «Від сторінки до сторінки – презентуємо новинки», де були представлені нові книги зарубіжних авторів, світові бестселери, детективи, життєві історії та історичні романи.

Фаворитами дня серед прекрасної статі стали новинки улюблених українських письменниць – «Троян-зілля» Дари Корній, «У затінку земної жінки» Олени Печорної, «Винуваті люди» Тетяни Белімової.

Роман «Останній володар» Ярослави Дегтяренко викликав у читачів здивування: чому авторка зрадила улюбленій темі козацтва? Допоміг інтернет: читачі отримали відповіді на всі свої запитання на ФБ-сторінці Ярослави Дегтяренко.

Серед книг зарубіжних авторів найбільша черга на книгу Джона Стрелекі «Кафе на краю світу», яку називають бестелером-мотиватором №1. Із відгуків - книга «зворушує, спонукає, просвітлює, вона прониклива … і надихає».

Зацікавленість викликав перегляд літератури, де були представлені книги, подаровані Романом Радченком та Андрієм Гурником після зустрічі із Романом Ковалем та Марком Мельником. «Ваша бібліотека впевнено розширює свій асортимент», - по-діловому зауважив пан Олекса. Так, серед новинок є і нон-фікшн для дорослих і цікавинки для дітей.

Бібліотекарі книгозбірні підготували цікаві заходи, які спонукали відвідувачів дня нової книги до обговорень, відгуків, до розмов. Уважно відвідувачі слухали інфоекскурс «Книга корисна, коли її читаєш», інформаційний огляд-пораду батькам «Читаємо і обговорюємо», літературний калейдоскоп «Лабіринтами детективних романів».

Активні користувачі бібліотеки з радістю розповідали та ділились враженням про прочитані новинки.

Отож, ловіть книжкове натхнення разом із новинками бібліотеки на Європейській 141!


Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія