Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Дарина Гнатко: «Наша мова варта того, щоб нею писати, її любити»

15.09.21, 16:56

В рамках проекту «Літературна орбіта» в гості до полтавців завітала, без перебільшення, Золота письменниця України, наша землячка, кременчужанка Дарина Гнатко (Юлія Іргізова). З того часу, як письменниця стала дипломантом літературного конкурсу «Коронація слова» у 2015 році, минуло всього 6 років, а творчий доробок Дарини Гнатко вже налічує 11 романів.

Як розповіла пані Дарина полтавським читачам, вона працює, коли «наздоганяє хвиля натхнення». Проста у спілкуванні, з лагідною мовою письменниця викликала справжнє захоплення у читачів центральної бібліотеки, бібліотек-філіалів 4,5,7 Полтави. Цього разу вона представила полтавцям романи «Восьма жертва», «Притулок семи вітрів» і натякнула про те, що у видавництві Клуб сімейного дозвілля на прихильників її творчості чекає чергова новинка.

Під час зустрічей полтавців цікавило, як народжуються сюжети, вигадані чи реальні історії стають основою романів - і письменниця відверто про це розповідала. Зауважимо, що письменниця має в полтавських бібліотеках велике коло прихильників своєї творчості, її твори не залежуються на полицях, свідченням чому - жвавий інтерес до спілкування з пані Гнатко. Фінальна зустріч з письменницею відбулася в центральній бібліотеці міста, під час якої автор проекту «Літературна орбіта» Світлана Малиш вручила письменниці сувенір на згадку про Полтаву. Поспілкувались з письменницею більше ста полтавців.

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія