Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Чудовий подарунок – книга про благодійність для благодійників

24.03.21, 09:49

В «Клубі добродіїв» називають це видання вудочкою, а не рибкою! Тобто на досвіді, який описує автор, можна вчитися як розпочати благодійність, або зробити свою доброчинну діяльність більш ефективною. Лора Арріллага-Андерссен називає благодійником кожного, хто ділиться з іншими будь-чим – часом, грошима, досвідом, навичками та суспільними зв’язками – із наміром створити кращий світ.

Для отримання цієї книги була просто заповнена анкета, але хочеться підкреслити, що потрапила вона саме туди, де буде не тільки цікавою, але і корисною. Адже у бібліотеці є ціла команда активних доброчинців – волонтерський загін «Невтомні бабусі». А досвід і знання робить будь-кого тільки успішнішими і сильнішими.

Навіть, уже звернули увагу на розділ, який навчить і дасть змогу розширити горизонти діяльності волонтерів. Другий розділ «Крапля за краплею: Нові способи змінити світ» цієї книги розпочинається своєрідним девізом: «Збагатіть свою благодійність зв’язком з іншими – використовуйте віртуальний світ, щоб змінити реальний». Адже зараз є можливість через Інтернет ділитися не тільки досвідом, успіхами, підтримувати одне одного, але й разом робити добру справу. Волонтери бібліотеки мають чудовий приклад. Надійним другом і помічником у багатьох їх починаннях, ініціативах є волонтерка Ліна Пітулей, справжня і щира українка, яка зараз мешкає в Канаді. Нещодавно вона отримала заслужену нагороду – медаль «За милосердя та турботу» від Всеукраїнського об’єднання «Країна».

Всі новини
План роботи
17.01.2022 – 23.01.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія