Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Читання веде до професії

15.07.20, 11:31

В бібліотеках міста цінують і поважають своїх читачів. Прагнуть бути для них провідниками в світ книги. Часто саме книга стає чудовим порадником в багатьох питаннях, в тому числі вибору професії.

Працівники бібліотеки-філіалу №10 для дітей вирішили дізнатися як склалася доля їх читачів та чи збулися їх дитячі мрії.

Активна читачка та учасниця бібліотечних заходів Тетяна Сергіївна Бондаренко, яка ще з дитинства була прихильницею книг та бібліотеки, реалізувала власну любов до книги і стала вчителем англійської мови та зарубіжної літератури. Тетяна Сергіївна сама часто приводить до бібліотеки своїх учнів, щоб і їх зацікавити читанням.

Білоніг Леся Миколаївна, яка прочитала в бібліотеці всі можливі книги по психології, пішла за власною мрією та стала психологом. Зараз працює у відділі нагляду та безпеки державної установи.

Алла Вікторівна Алькова, яка з дитинства була любителькою класичної літератури, вже і власних дітей залучила до читання. За професію ж собі обрала нелегку та життєво важливу працю анастезіолога.

Кореспондентом каналу "Центральний" стала Анна Ружин, яка і зараз часто заходить до бібліотеки по новинки сучасної літератури, адже є її шанувальницею. Не дивлячись на зайнятість, намагається не пропускати жодну зустріч з письменниками.

Ми пишаємося власними читачами та раді, що, навіть, ставши дорослими вони є частими гостями бібліотеки та досі є прихильниками книги.Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія