Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Читай як я, читай зі мною

15.07.21, 09:46

Літо – час ігор, розваг, свободи у виборі занять, поповнення витрачених сил, відновлення здоров’я. Це найкраща пора, коли діти мають чудову нагоду поринути у світ літератури, познайомитися з творчістю нових для них письменників, відкрити нових героїв, пізнати світ за допомогою книги та отримати насолоду від читання.

Літні канікули, а особливо такі, цікаві та пізнавальні, пролітають непомітно, згодом відпочилі дітлахи, отримавши багато корисної інформації від спілкування з бібліотекою, розвинувши свої інтелектуальні та творчі здібності, будуть готові знову зануритися в шкільний світ навчання і знань. Книжкові стежини літа надзвичайно цікаві! Завдяки книжкам ми пізнаємо світ не лише розумом, але й серцем, вчимося любити світ навколо себе, бути добрими та справедливими.

Всі три літні місяці в бібліотеці №12 постійно, ховаючись від спекотної погоди, діти різного віку знаходять для себе цікаві заняття в бібліотеці. Неослабним інтересом у дівчат та хлопців продовжує користуватись спеціально обладнана зона дитячого комфортного відпочинку з її настільними іграми, шахами, м’якими іграшками, кімнатними рослинами . Тут все літо можна читати книги, малювати, робити поробки, гратися та спілкуватись.

До бібліотеки завітали наші найактивніші користувачі – діти нашої територіальної громади міста. Згідно проекту Літо з книгою «Літо Bez меж» діти з радістю прийняли участь в голосних читаннях «Читай як я, читай зі мною». При читанні книги своїм друзям учасники використовували мікрофон та акустичну систему. Тому читання книг дозволило їм відчути себе і акторами і дикторами.

Нещодавно в бібліотеці була створена «бібліоклумба» «Книжку читаю, квітку саджаю» де кожен читач може «посадити» свою квітку, на пелюстках якої перелічені найулюбленіші книги. І діти на протязі літніх канікул із задоволенням долучаються до «книжкового квітникарства».

Літо триває і двері бібліотеки гостинно відчинені. Бібліотека №12 чекає на нових користувачів! Гарного і яскравого відпочинку усім!

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія