Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Читає родина – читає дитина

15.09.21, 09:47

У бібліотеці-філіалі № 11 Полтавської міської ЦБС реалізується проєкт «Читає родина – читає дитина». У його межах залучаємо до бібліотеки дітей батьки, бабусі, дідусі яких є нашими читачами багато років. Популяризуємо книги, які можна читати усією родиною. Створюємо комфортні умови перебування у нас, щоб відвідування бібліотеки стало для дітей сімейною традицією.

Для молодших читачів у нас великий вибір казок. Народних і авторських, гарно оформлених, у палітурці з красивими яскравими малюнками, такі книги привертають увагу усіх.

Також цього літа у філіалі з метою популяризації дитячих книжок працює виставка «Книги, які читають діти усього світу». На ній представлені книги зарубіжних: Джоан Ролінґ, Джеф Кінні, Туве Янссон, Астрід Ліндґрен, і сучасних українських авторів: Всеволода Нестайка, Андрія Кокотюхи, Лесі Ворониної, Галини Вдовиченко, Сашка Дерманського та інших.

0

Останнім часом часто чуємо від мам дошкільнят і школярів молодших класів: «Як добре, що тут, на Дальніх Яківцях, працює бібліотека». Справді, добре. І ми, працівники бібліотеки, завжди раді допомогти з вибором потрібної літератури.

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія