Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

«Чарівність творчої наснаги»

17.11.23, 10:30

Відкриття персональної виставки художниці Євгенії Пугачової: «Чарівність творчої наснаги» в музеї Володимира Короленка

16 листопада у виставковій залі Полтавського літературно-меморіального музею Володимира Короленка відбулося відкриття першої персональної виставки молодої талановитої художниці Євгенії Пугачової: «Чарівність творчої наснаги». Історія становлення творчого шляху художниці досить захоплююча. А почалася вона з простого бажання мати вдома барвите полотно зі слоном, і обов’язково олією на полотні. Чому слон? Бо це символ щастя, процвітання. Чому саме олією? Олійні фарби мають багату палітру, глибокі відтінки та довговічність, що дозволяють художникам створювати твори мистецтва, які можуть протриматися довгі роки, зберігаючи свою яскравість і красу. Художниця почала пошуки заповітної картини, а відповідної картини не знаходила. Тоді художниця вирішила створити її сама. Те, що починалося як особисте бажання прикрасити свій простір, перетворилося на щось набагато більше – занурення у світ мистецтва та вираз себе через фарби та форми.

Виставка включає роботи в різних стилях і техніках. Деякі картини відображають красу природи, інші – тварин, абстрактні витвори мистецтва, які вимагають від глядача інтерпретації та уяви.
У своїх роботах в кожний символ пані Євгенія вклала лише позитивні значення, щоб дивлячись на картини людина наповнювалася натхненням і добротою.
Виставка триватиме до 3 грудня. Запрошуємо!


Всі новини
План роботи
04.12.2023 – 10.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія