Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Брест із Середзем’я проти орків: Олег Болдирєв (Мартин Брест)

24.05.23, 13:29

Працівники сектору соціокультурної діяльності Центральної бібліотеки ПМТГ у дописах продовжують знайомити читачів з незламними та хоробрими сучасними письменниками-військовими, що боронять нашу державу.

Олег Олександрович Болдирєв, також відомий як Мартин Брест — військовий письменник, радіо ведучий, ветеран російсько-української війни, волонтер, блогер і публіцист, нагороджений відзнакою «Знак пошани» та нагрудним знаком «За зразкову службу».

Коли почалася війна, тривалий час займався волонтерством. В 2015 році був мобілізований та брав участь у російсько-українській війні до 2016 року включно. Під час служби в зоні АТО/ООС постійно публікував дописи на «Фейсбуці» (наприклад, серія «АТО в Середзем’ї»), ставши з часом популярним блогером. Цікаво, що він був ініціатором назвати свою роту «ельфійською».

Першою книгою Мартина Бреста про війну на сході України стала книга «Піхота» (2017 р.), а через 2-3 роки вже вийшла нові книги – «Піхота 2. Збройники»(2019) та «Піхота 3. Терикони» (2020).

Автор трилогії «Піхота» розповідає про те, через що йому довелося пройти на передовій, розповідає чесно, зло, іронічно, смішно і відверто.

Про атаки і оборону, про техніку і військовий побут, і завжди - про людей, хороших і різних, які воюють за свою країну. Точна, ясна і образна мова Мартіна Бреста давно полюбилася десяткам тисяч його читачів у Фейсбуці, а тепер безсумнівний талант автора можете оцінити і ви.

«Мої книги – про пережите. Художня складова є завжди. Але вона проявляється не в тому, що щось треба додумувати, а в тому, що щось можна не говорити».

«Аби написати книгу, яку читатимуть – треба бути вимогливим до самого себе».

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія