Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Браво видатному фотомайстеру

07.06.18, 14:50

6 червня 2018 року в Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка відкрилася персональна виставка члена Національної спілки фотохудожників України та члена Національної спілки журналістів України Аркадія Славуцького. Виставка, яка носить промовисту назву «Чарівність рідного краю», приурочена до Дня журналіста в Україні, а також до особистого свята майстра –дня народження.

В експозиції представлено більше 30 світлин. Це натюрморти, пейзажі, панорами різних куточків нашої мальовничої Полтавщини, а ще славнозвісного парку «Софіївка», що в Умані на Черкащині. Несподівані ракурси, по-справжньому режисерські знахідки – все це є на світлинах і приємно вражає відвідувачів. Й це не дивно, адже обдарований талантом та працелюбністю Аркадій Славуцький вже більше 50 років фотографує на «Горизонт», «Київ», «Зеніт», «Нікон» життя навкруги нас, різне, але завжди яскраве й тепле.

Зала ледь вмістила численних друзів майстра, колег-журналістів. Від квітів та теплих слів привітань, ліричних мелодій у виконанні викладачів Полтавської дитячої музичної школи №1 імені П.І. Майбороди сяяли очі всіх присутніх.

Виставка триватиме 2 тижні.

Всі новини
План роботи
04.12.2023 – 10.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія