Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Благодійний проєкт ЦКД "Фестиваль можливостей для мам" - продовжується!

01.05.23, 09:07


27 квітня відбулися захоплюючі заняття: фітнес на батутах «Skyjumping» та йога "жіночі практики", які допомогли учасницям покращити своє фізичне та психологічне здоров’я.

Заняття були сповнені енергії та позитивного настрою. Учасниці займалися на спеціальних батутах, які дозволяють спалювати калорії, зміцнювати м’язи, підвищувати координацію та баланс. Також ця форма фітнесу допомагає розслабитися та зняти стрес.

Учасниці отримали задоволення від руху та заряд енергії на весь день. Заняття з йоги "жіночі практики" - спрямоване для покращення жіночого здоров’я та
омолодження, покращення кровопостачання внутрішніх органів живота, зміцнення м’язів, нормалізацію роботи гормональної та нервової систем. Учасниці отримали багато корисних знань та практичних навичок, які зможуть використовувати в майбутньому для свого здоров’я.

Вдячні нашим чудовим інструкторам: Олені Рудім та Лілії Вінер за допомогу та професійний підхід до тренувальних програм.


Тренінги продовжуються, тому ви маєте можливість обрати для себе цікаву тему та зареєструватися

«Фестиваль можливостей»: створений для мотивації та саморозвитку сучасної мами і має на меті збір коштів на реабілітацію Андріани Сусак – молодшого сержанта штурмової групи "Айдар" - яка, боронячи Україну з 2014 року, отримала поранення, підірвавшись на міні.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія