Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Бібліотеки громади на сьомому урбаністично-культурному фестивалі «Майстерня міста 2023»: даруємо радість, заряджаємо позитивом!

18.08.23, 14:35

17 серпня, в день відкриття фестивалю, бібліотеки створили дванадцять локацій «Майстерні» в міських філіях і мальовничих куточках громади – Біологічному і Ковалівці. Найбільшу локацію створили працівники Центральної бібліотеки - «Орієнтир – здоровий спосіб життя». Відвідувачам локації запропонували відчути на собі позитивний вплив арт-терапії «Дзен-живопис», «наповнити своє життя позитивом» на території релаксу. На захопливих міні-локаціях всі охочі могли активно відпочити. Основна ідея, яку творці локації хотіли донести до містян, – бережливе ставлення до здоров’я можливе за будь яких життєвих обставин.

З основами арт-терапії познайомили своїх читачів автори «Казки з добрими очима» (філія № 5). Разом з артистами Полтавського обласного академічного театру ляльок бібліотекарі створили сьогодні веселу і оптимістичну локацію, подарувавши гарний настрій полтавцям і тим, кого війна змусила покинути рідну домівку. Завершила захід майстерка «Створюємо разом казкового героя»: діти і дорослі створили разом не просто сувенір на згадку про події Майстерні, а інструмент для здійснення своїх бажань і поліпшення настрою.

Взяти участь в еко-акції «Буду я природі другом» закликали полтавців організатори локації на подвір’ї філії №2. Відвідувачів локації порадували яскраві матеріали екологічної тематики і подарунки від організаторів акції.

Зізнавалися в любові до рідного міста відвідувачі літературно-мистецького рандеву «Полтава в серці кожного» - в бібліотеці-філії №4.

Насиченою програмою порадували в Ковалівській філії – тут відбувся День Hand made у бібліотеці «Ми це вміємо роботи». У різних локаціях, які працювали впродовж дня, кожен знайшов заняття до вподоби. Діти майстрували вітрильник, мріяли про далекі подорожі, читали «Карту скарбів», робили у фотозоні «Морські пригоди» яскраві і незвичні світлини на згадку про фестиваль.

Різні активності відбулися на дворі та у приміщенні філії №9 – час минув гамірно і весело. Особливо всіх порадував майстер-клас з виготовлення вітражів!

Особлива увага на бібліотечних локаціях під час Майстерні була приділена дітям-полтавцям і дітям з числа ВПО. В Біологічній філії на майстер-класі «Умілі руки» виготовляли рухливу іграшку, грали в різноманітні ігри, спілкувалися один з одним. З сувенірами від «Майстерні» – еко-ручками та повітряними кульками з логотипом майстерні юні учасники крокували додому.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість відчувати себе захищеними!

Всі новини
План роботи
04.12.2023 – 10.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія