Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Бібліотекарі готують - і вам пропонують. Середа: лад у хаті навели, тепер і тісто для пасок причиняти можна

15.04.20, 09:51

Топ-5 унікальних рецептів паски з давніх переписів [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://tvoemisto.tv/news/top5_retseptiv_pasky_z_davnih_perepysiv_92458.html [рецепти, які дійшли до наших днів зі старих переписів: паска за монастирським рецептом, паска терта, паска бакалійова, паска мигдалева, паска з шафраном]. – Назва з екрану.

Більш докладно дізнатися про Великодні традиції давніх українців ви можете на нашому сайті за таким посиланням: Від сніданку до вечері: українська національна кухня: Народознавче свято-реставрація / скл.Опришко Л. [Електронний ресурс].- Режим доступу: https://cbs.poltava.ua/index.php/bibliotechnomu-fakhivtsiu/1769-vid-snidanku-do-vecheri-ukrajinska-natsionalna-kukhnya

Наступає чистий четвер, і сподіваємось, що в запропонованих нами рецептах ви знайшли саме той, який стане саме вашим, «фірмовим», яким ви зможете пишатись. А по закінченні карантину запрошуємо Вас, шановні господині до наших бібліотек, де на вас чекають цікаві книги (хоча в інтернеті багато всього, але в книгах – краще) для домогосподарок з численними цікавими рецептами випічки, і не тільки.

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія