Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Бібліотекар – це звання та поклик душі

01.10.21, 12:05

Наприкінці вересня, в день Віри, Надії, Любові ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек. У цей день вітання з професійним святом приймають бібліотекарі – провідники у світ знань, казок і подорожей, фантастики та наукових відкриттів.

У святковий день до читальної зали центральної міської бібліотеки привітати бібліотекарів міста з подарунками завітали поважні гості: О. Ромас – директор Департаменту культури, молоді, сім’ї Полтавської міської ради; О. Тертична – начальник управління культури Департаменту культури, молоді, сім’ї Полтавської міської ради. У відповідь Т. Дузенко – Заслужений працівник культури, директор Полтавської міської централізованої бібліотечної системи зазначила, що бібліотеки завжди відчувають підтримку міської влади і налаштовані і далі працювати на розвиток міської громади.

З словами вдячності бібліотечним працівникам і поетичним вітанням для них виступила відповідальний секретар Спілки літераторів пані Надія Гринь.

Учасники святкового заходу взяли участь у гумористичному бібліотренінгу, зачаровано слухали українських сучасних пісень у виконанні талановитих учасниць ансамблю «Калина» Івашківського будинку культури, робили фото на згадку у фотозонах «Чарівна пані» та «Книга дає крила людині» - одним словом, довели, що сучасна бібліотека – це креатив і творчість.

А попереду у бібліотек Полтавської міської громади нові здобутки і розвиток.

Всі новини
План роботи
17.01.2022 – 23.01.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія