Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Бібліотечні волонтери плетуть маскувальні сітки для армії

06.06.17, 11:57

Працівники бібліотек Полтавської міської централізованої бібліотечної системи у міру своєї можливості допомагають українській армії: спілкуються з учасниками АТО та волонтерами, презентують книги військово-патріотичної тематики, передають книги в шпиталі, підтримали Всеукраїнську акцію «Бібліотека українського воїна».

У бібліотеці-філії №7 організували пункт по виготовленню маскувальних сіток. Тут склалася згуртована команда з бібліотекарів, бібліотечних активістів, учасниць гуртка «Українські вечорниці», що діє на базі закладу. Уже сплели три сітки загальною площею більше 50 квадратних метрів для розвідувальної групи 24-ї окремої механізованої бригади імені Данила Галицького. Передали волонтерами з Полтавської команди небайдужих, з якою співпрацюють. 31 травня доробили ще одну сітку площею 18 кв. метри. Поспішали, щоб цього ж дня віддати для доставки військовим. Наступна сітка вже теж у роботі.

Активісти, користувачі бібліотеки приносять матеріал, нарізають смужками, фарбують, і хто може, плетуть сітки. Бібліотекарі запрошують підключатися до цієї роботи всіх бажаючих.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія