Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Бібліотечне співтовариство: зустріч з білоруськими колегами

31.05.17, 10:00

Минулими вихідними днями директор Полтавської міської ЦБС Дузенко Т.А. і зав.методично-бібліографічним відділом центральної міської бібліотеки Бойко Л.Є. у складі делегації Української бібліотечної асоціації побували у Мінську на фестивалі «Місто та книги» (проект «ЗаЧитання») на запрошення його організаторів – Білоруської бібліотечної асоціації та бібліотеки Білоруського національного технічного університету.

В рамках фестивалю представники Полтавської міської ЦБС і бібліотечні працівники з різних регіонів України були учасниками спеціальної програми, спілкувалися з білоруськими колегами, відвідали Національну бібліотеку Білорусії, бібліотеку Білоруського національного технічного університету.

Для фахівців організатори виділили окрему зону, де відбувалися заходи відповідно програми Днів інформування про діяльність бібліотек. Мінчанам полтавська делегація надала можливість дізнатися про Українську бібліотечну асоціацію і бібліотеки України на відеопрезентаціях, під час бесід і особистого спілкування.

Фестиваль «Місто та книги» об’єднав всіх тих, хто видає і популяризує книги – видавництва, книжкові магазини, бібліотеки; ентузіастів з літературними проектами та ініціативами, і пересічних громадян, від людей похилого віку до малечі, яка залюбки займалася на дитячому майданчику в різноманітних майстер-класах.

Приємним сюрпризом для білоруських колег став дарунок від нашої делегації – бібліотечка книг українських видавництв. Книги українською мовою найближчим часом з’являться в електронних каталогах Національної бібліотеки Білорусії, бібліотеки Білоруського національного технічного університету і будуть доступні для користування широкому загалу читачів Білорусії. Маємо надію, що будуть запитувані і книги про літературну Полтавщину: «Душа голосна України. Літературна Полтава від найдавніших часів до початку ХХ століття», «Короленко і Полтава».

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія