Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Бібліогостини «Стежками непрочитаних книг»

03.06.21, 09:58

Книга — одне з найбільших див, створених людиною. З книги ми дізнаємося про минуле та день сьогоднішній, вона веде нас у захоплюючу подорож по країні Знань. Бібліотека співпрацює з різними закладами. Але найбільш тісний зв’язок - зі школами. Книга - єднає бібліотеку і школу в житті дитини. Адже саме з книг вони пізнають навколишній світ, і ця інформація знадобиться їм в подальшому житті. Є видання на різну тематику, різного формату, для різної вікової категорії і т.д. Читачами нашої бібліотеки-філіалу №12 в більшості своїй є діти до 15 років. Але не всі вони мають змогу відвідати нашу бібліотеку в силу життєвих обставин, тому бібліотекар читального залу Ірина Маркіна знову завітала на бібліогостини «Стежками непрочитаних книг» до ЗОШ №20, в групу продовженого дня.

Цього разу школярі мали можливість познайомитися з цікавою дитячою літературою. Працівник бібліотеки ознайомила школярів з правилами користування і поводження з книгами, коротко розповіла про сюжети принесених книг, зачитала уривки, продемонструвала ілюстрації з видань. Діти самі мали можливість переглянути яскраво та професійно створені книги різними видавництвами. Школярі з задоволенням ознайомилися «наживо» з героями цікавих літературних історій.

Саме такі заходи виховують в дітях бажання знати більше, і спонукають частіше брати книгу до рук, ділитися з друзями прочитаним, і згодом - похвалитися цим в соцмережах.

Здавна люди шанують книгу. Саме вона відкриває шлях до незліченних скарбів мудрості, набутих людством упродовж багатьох століть. Необхідно міцно дружити з книжками. Вони допомагають опанувати основи науки, вивчити історію України, пізнати навколишній світ. А найголовніше — глибоко перейнятися турботою про свій народ, його культуру, яка не можлива без піклування та виховання майбутнього покоління.

Всі новини
План роботи
24.01.2022 – 30.01.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія