Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Акція #музейникивдячнімедикам

15.06.20, 08:24

У пастку пандемії потрапили практично всі сфери життя: економіка, освіта, наука, культура… Та все ж одна сфера безупинно бореться з пандемією, рятуючи тисячі людських життів. Звісно, йдеться про працівників медичної сфери. Весь світ зараз молиться за них і каже величезне сердечне «ДЯКУЮ!».

У рамках світової ініціативи ЮНЕСКО «Заради життя», метою якої є висловлення засобами мистецтва солідарності, підтримки і поваги лікарям та всім тим, хто перебуває на передовій боротьби з коронавірусом, Національний заповідник «Софія Київська» став ініціатором Всеукраїнської акції подяки #музейникивдячнімедикам.
З часу відкриття музеїв, що належать до базової мережі закладів культури міста Полтава, а саме з 10 червня і протягом місяця – комунальні музеї міста будуть повністю відкриті для відвідування і обслуговування медиків на безоплатній основі (за пред’явлення відповідного посвідчення).

Полтавська спільнота музейників закликає долучитись до акції і іншим музеям Полтавщини і України та у такий спосіб спільно висловити безмежну вдячність нашим медикам.

Якщо ваш музей долучиться до акції, не забудьте розповісти про це у соцмережах та поставити хештег : #музейникивдячнімедикам.

Всі новини
План роботи
03.10.2022 – 09.10.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія