Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Лірична поезія, доленосні події в житті жінок та пристрасне кохання. Ольга Саліпа у проєкті «Літературна орбіта» на зустрічі з читачами Полтави

11.10.21, 09:07

Пані Ольга рано почала писати вірші, брала участь у багатьох літературних конкурсах, працювала журналісткою в газеті та на телебаченні, редактором обласного тижневика «Круглий двір» в місті Тростянці Сумської області.

В одному з інтерв’ю про героїню свого роману «Оля» (присвяченого видатній письменниці Ользі Кобилянській), відзначеного першою премією минулорічного, 20-го літературного конкурсу "Коронація слова" в номінації "Романи", сказала про неї, що «жінка навіть не знає й не розуміє своєї сили». Здається, ці слова повною мірою стосуються і самої авторки: вона пише ніжні вірші, різножанрові романи, бере участь у багатьох літературних конкурсах, виховує двох дітей…

Під час зустрічей полтавців цікавило: як починають писати? Що надихає автора? Чи важко написати перше слово? В атмосфері спорідненості й затишку, що панувала на зустрічах, їх учасники поринули у внутрішній світ ліричної героїні письменниці, по справжньому зацікавились її творчістю.

Одна з книг пані Саліпи має назву «Теплі історії про справжнє». Ольга Саліпа й сама така - справжня. Наша сучасниця, книги якої - поетичні, в жанрі малої прози, в жанрі ретророману («Будинок на Аптекарській» та ін.) теплі, чарівні, цікаві.

Всі, кого зацікавила постать чарівної хмельничанки, можуть ознайомитися з її книгами, які є в фондах полтавських бібліотек.

На зустрічі гостю привітала голова ГО «Промінь світла Полтавщини» Світлана Малиш та вручила письменниці подарунки на згадку про Полтаву.

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія