Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Одинадцять зимових казок

29.12.21, 09:43

Хтось у небі запустив небесного млина – і полетіли на землю білі пухнасті сніжинки! Прийшла зима! Мов тепла ковдра укрив сніг землю, подарував гарненькі кожушки деревам, а кущам - кудлаті шапки. Висипала з будинків дітвора - хто на лижах кататися, хто на ковзанах, хто у сніжки пограти, а всі разом - ліпити у дворі бабу снігову. Веселий гомін і сміх лунає на дворі аж до вечора. І дарма, що мороз «кусається» –прийшли довгоочікувані зимові канікули. Тому для маленьких і дорослих користувачів бібліотека-філіал №12, святково прикрашена до новорічних свят, завжди радо відкриває двері.

Ось і сьогодні, напередодні Нового року до нас завітали другокласники ЗОШ №2 на новорічну бесіду «Одинадцять зимових казок». Бібліотекар запропонувала дітлахам чимало цікавих, яскравих книг із зимовими казками – бо Новий рік, це пора казкових див. Діти із задоволенням, демонструючи свою кмітливість, відгадували запропоновані їм зимові загадки, відображаючи відгадки на фліпчарті. В свою чергу бібліотекарі підготували тематичну поличку «Новий рік вже ступає на поріг», де запропонували веселі і теплі історії до зимових свят.

Сучасні діти дуже рухливі і активні, тому ми, за традицією, провели з ними веселу зимову руханку зі сніговиками «Падає сніжок». На згадку про «останню» зустріч з нашими друзями із ЗОШ №2 в цьому році зробили новорічне фото.

Вітаємо всіх з новорічними і різдвяними святами! Хай вони принесуть у ваші серця радість, спокій і тепло!

Всі новини
План роботи
17.01.2022 – 23.01.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія