Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Книжкова новорічна красуня

29.12.22, 09:37

Аби зайвий раз привернути увагу до книги, працівники відділу обслуговування Центральної бібліотеки вирішили здивувати своїх відвідувачів, створили незвичайну новорічну ялинку і сніговичка.

Зелена красуня та сніговик складаються із книжок, що містять твори українських і зарубіжних авторів. Альтернативне «новорічне деревце» радує своєю красою користувачів нашої книгозбірні, як і книги, спонукає бути кращими та добрішими, досягати справжніх глибин людської мудрості.

Якщо Вам сподобалася наша ялинка, то можна зробити її і вдома. Все, що знадобиться – це кількадесят видань, мінімум прикрас і гірлянда.

Зробити книжкову ялинку – це не лише неординарний спосіб прикрасити своє помешкання, а й спосіб зберегти життя справжнього дерева.

У новорічні свята хочеться, щоб позитивно-магічних емоцій було якомога більше. А якщо радість вам приносить читання, завітайте до бібліотеки. Обов’язково оберіть книгу, яка подарує приємні переживання і доповнить святкові вечори ноткою дива. Адже з книгами зима затишніша і цікавіша.

Колектив бібліотеки вітає всіх мешканців громади, своїх любих користувачів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Всі новини
План роботи
26.02.2024 – 03.03.2024
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія